Bieg 5-10-15 Volvo Euro Run!

W gminie Wyry, niewielkiej miejscowości położonej pomiędzy Tychami a Mikołowem, dnia 7 września 2014 r. po raz pierwszy odbył się bieg 5-10-15 Volvo Euro Run! Kilkuset biegaczy wzięło udział w imprezie charytatywnej aby pomóc młodemu sportowcowi w walce z chorobą.

 

Dla wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Oprócz kilku biegów na różne dystanse, warsztatów z zajęć sportowych, biegacze tuż po biegu mogli skorzystać z masażu, basenu regeneracyjnego oraz zjeść makaron pesto, owoce i czekoladę. Organizatorzy oraz sponsorzy zadbali o każdy szczegół :). Dodatkowo wszyscy uczestnicy dostali stylową koszulkę.

 

Wyry, Plac przed Pomnikiem Pamięci Żołnierza Polskiego - 7 wrzesień 2014 wczesny poranek. Pierwszymi biegaczami były dzieci. Liczna grupa wystartowała o 10!

Trasy biegów na 10 km oraz na 5 km biegły przez piękne kobiórskie lasy, obok urokliwego jeziora Wicie. Po dobiegnięciu do mety, w strefie finishera na biegaczy czekał upragniony relaks i odpoczynek :) Każdy mógł skorzystać z masażu oraz basenu z zimną wodą. Na zakończenie na każdego czekał ciepły posiłek oraz leżaczek.

 

W tym samym czasie odbywa się druga konkurencja - zawody Nordic Walking. Równocześnie miały miejsce liczne warsztaty poświęcone zdrowiu oraz maraton spinningowy prowadzone przez profesjonalną kadrę.

W samo południe odbył się start biegu głównego na 10 km. Ace Instal godnie reprezentował Dyrektor Handlowy Marek Czepielik oraz przyjaciel firmy Tomasz Kasprzak z PEPEdesigne (zielona koszulka).

Tuż po 12 rozpoczął się bieg na 5 km. W tej konkurencji firmę ACE Instal, (jednego ze sponsorów imprezy ) reprezentowała spora grupa pracowników.

 

ACE Instal - Agnieszka Grzybek (żółta koszulka),

ACE Instal - Agnieszka Bokiewicz (różowa koszulka),

ACE Instal - Adrian Grzybek.